לפניכם אסופה של שיעורים אותם ניתן להעביר בכיתה או אפילו להעבירם כשיעור א-סנכרוני. המטרה העיקרית שלי ביצירת השיעורים הללו, היא להתקרב לדור הY וה- Z ולנסות דרך עולמו , לקרבו אלינו, החיים על המים.

להמשך הקליקו כאן

חתירה בקיאקֿ חתירה בסנונית או בקרוול, מפרשנות אופטימיסט וסנונית יפגוש כל תלמיד השותף ללימודי הימאות. הדף הבא מרכז רעיונות לשיעורים והעשרה לנושאים אותם נחווה במהלך שנת הלימודים.

למידע נוסף הקליקו כאן

חבל וקשרים, אהבה נוספת שלי מאז כפיתות הסנדה במחנאות הצופית עם חבלי הסיזל המיתולוגיים. מאז, הצורך בקשר, כפיתה או כריכה מלווים אותי בכל פעילות Outdoor או צורך באילתור חיבורי שהוא.

בחרתי מקצת מהקשרים שעשויים להועיל, יחד עם הקישור לאתר האנימציה אותו ראוי לצרף לרשימת המועדפים בכל דפדפן על גבי כל מכשיר מקוון.

ליחצו ותהנו

לימודי הימאות - משרד החינוך

בישראל כ-13 בתי ספר לחינוך וספורט ימי לאורך חופי הים התיכון, אילת וכנרת. המרכזים כפופים לתכנית העבודה של המשרד לחינוך גופני ומהווים מרכיב חשוב בשנת הלימודים של מנהלי בתי הספר בחטיבות הצעירות וחטיבות הביניים בערי החוף. בדף זה ניתן למצוא רעיונות לפעילות וחומר מעשיר לתכנית החוויתית והערכית אותה אנו, מורי הימאות , מנסים ואמורים להטמיע בדור הצעיר.

סרט-ים

היה היו פעם חלומות עימם הפלגנו בזמן ולעולמות רחוקים.כעת, במרחק של הקלקה, נמצא עצמינו מפליגים עם הויקינגים, או מודדים את אורך הקשר לבדיקת מהירות הספינה כמו הימאים של פעם, נטולי ה GPS. ספריית סרטי הוידאו מהרשת מאפשרת לנו ועוד יותר